yeni zelanda dil okulu Neden yeni zelanda Yeni zelanda fotografları yeni zelanda bilgi
Yeni Zelanda Eğitim Logo

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

yeni zelanda amblemi
Dil Okulları Yeni Zelanda Dil Okulu Yeni Zelanda Egitim Yeni Zelanda Üniversite Lisans Ön Lisans

Yeni Zelanda Dil Okulları

Yeni Zelanda, Ana Dilinin Ingilizce olmasının da katkısıyla pek çok Dil Okuluna ev sahipliği yapan bir ülkedir. Yeni Zelanda Eğitim.com olarak sizler için eğitim kalitesi en yüksek, konaklamalarında öğrencilerimize kendilerini evlerinde hissetirecek okulları seçmeye özen gösteriyoruz.

Bu ilkeler doğrultusunda Sizlere Avustralya da pek çok farklı dil okulu sunuyoruz. Okullarla ilgili ayrıntılı bilgiyi aşağıdaki bölümlerden edinebilirsiniz.


Embassy Ces, 30 yıldır Yeni Zelanda da kurduğu okullarla eğitim vermektedir. Eğitim standartları ve kalitesiyle English UK ve AAEIP üyesi olan Embassy Ces uluslararası eğitim standartlarına göre eğitim vermektedir. Embassy Ces, Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, İş İngilizcesi, Sınav Hazırlık kursları, Diploma Programları gibi alanlarda eğitim vermekte olup ayni zamanda golf, dans, sörf gibi hobilere yönelik dallarda da öğrencilere hizmet sunmaktadır...


Dünyanın pek çok ülkesinde merkezleri bulunan LSI 1965 yılından bu yana dil eğitimi alanında hizmet vermektedir. 40 yılı aşkın süredir başarılı bir dil eğitimi vererek, dünya çapında binlerce öğrenciyi memnun eden LSI, merkezleriyle eğitim için mükemmel bir çevre sağlar. Bütün öğretmenler yüksek düzeyde ilgi ve özen gösterip amaçlarınıza ulaşmanıza yardımcı olur. Bu eğitim teknikleri tam bir kurs hazırlığıyla birleşir ve her ders size başarı ve ilerleme hissi verir.

Çeşitli ülkelerde ve 30 dan fazla dil okulunda eğitim sunan Eurocentres da tüm öğretmenler, kendi dillerini öğretme konusunda nitelikli uzmanlardır. Seviyenize ve beklentilerinize uygun, size özel kursların tasarlanmasında çok çeşitli güncel yaklaşımlardan yararlanmaktadırlar. Kursunuz seviyenize uygun ayrıntılı eğitim hedeflerini içeren haftalık modüller halinde düzenlenir. Öğretmenler bu hedefleri size açıklar ve böylece nereye doğru ilerlediğinizi görebilirsiniz.

Christchurch şehrinin merkezinde, yedi katlı muhteşem binasında hizmet veren kolej, stüdyo tarzı sınıfları, eğitim salonları, tam ekipmanlı atölyeleri ve harika manzarası ile öğrencilere en iyi ve en verimli eğitim olanaklarını sunmaktadır. Okulun uzmanlık alanı sanat ve tasarım konularıdır. Yaklaşık 400 öğrenci kapasiteli okulda, sınıflar ortalama 25 kişiden daha az sayıdadır. Okulda, çağdaş tasarım teknikleri ve yöntemlerini kullanarak, öğrencilerin kendi stillerini oluşturmalarını ve özgün birer tasarımcı olmalarını sağlamak amaçlanmıştır.